اتوبوس

 

اتوبوس

 

اگر خواب ببینید سوار بر اتوبوس از خیابانها می گذرید ، علامت آن است كه وعده هایی احمقانه به خود خواهید داد. با دوستان خود نیز اختلاف پیدا می كنید.

اگر ببیند با اتوبوس به سفر می رود ، دلیل آن باشد که آرزو دارد در اجتماعات حضور یابد و با احترام با او بر خورد شود ، او خواستار زندگی غیر منزوی است و در این راه موفق می شود.

اگر ببیند نتوانست خودش را به اتوبوس برساند ، دلیل آنست که جسما و روحا خشته است و توان همپایی با زندگی پر تلاش را ندارد ، او می خواهد حضوری فعال در زندگی داشته باشد ، اما دلایلی برای دلسردیش وجود دارد.

اگر ببیند سوار اتوبوس عوضی شد ، تعبیر آنست که دچار تردید است و کاری را که در پیش دارد به درستی آن اطمینان ندارد ، رفتن راه اشتباه با اتومبیل نیز چنین تعبیری دارد
در توضیح این قسمت می توان گفت بخشی از شخصیت خواب بین در زندگی راهی را می پسندد که بخش دیگر وجودش آن را نمی پسندد.

اگر ببیند بر اتوبوس شلوغی سوار است ، به حرفه ای سود آور اما جنجالی می پردازد که علی رغم سودی که عاید می آید از آن راضی نیست ، او در عرصه ای فعالیت خواهد کرد که پر از رقابت خواهد بود.

اگر ببیند که می خواست سوار اتوبوس شود اما پول بیلیت را نداشت ، تعبیر آنست که به واقعیتهای زندگی بی توجه است و باید به حقایق بیشتر بپردازد تا خیالپردازی.

اگر ببیند توانست با اتوبوس خودش را به خانه برساند ، نشانه آن است که خواب بین در طلب چیزی است که به آن می رسد و در حل و فصل مشکلات خود موفق می شود.

ادامه مطلب اتوبوس


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات